Konkurs

Dzień dobry!

Wybaczcie mi, ale praca, szkoła, praca i nie miałam już siły pisać, ale za tydzień na rozdział jak najbardziej zapraszam. Dzisiaj zamiast rozdziału chciałabym zaproponować Wam konkurs i loterię, by nieco się zadziało na blogu!

Co tym razem trzeba zrobić by wygrać prześwietne nagrody?

Pierwszą rzeczą jest napisanie przepięknego fanfika z panami z dowolnego opowiadania. Oczywiście nie ma tu żadnych ograniczeń i możecie tworzyć pary jakie tylko chcecie. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę dwa, które szczególnie mi się spodobają, a ich autorzy otrzymają:

> kubek z nadrukiem chibi wybranego pana
> podkładkę na biurko formatu A4 z wybranymi bohaterami
> zestaw trzech zakładek do książek

Na zgłoszenia czekam do 13 lipca 2015 roku, do godziny 23.59.  Nadsyłajcie je na adres: ingascage@gmail.com

Oczywiście jeżeli zgłoszeń będzie naprawdę dużo i zwycięzców będzie więcej. Nie ma na co czekać, bo to Ty możesz być ‚zwycięzcom’!

wygrana.Najlepsze opowiadania zaprezentuję na deser, czyli ukażą się one na początku sierpnia, by uhonorować drugie urodziny bloga! Oczywiście pozostałe również otrzymają swoje pięć minut na stronie i będą swoistym preludium do urodzinowej fiesty.

Oprócz głównej atrakcji jaką jest konkurs fanfikowy przewiduję loterię dla aktywnych Czytelników, więc każdy kto od 1 maja do 13 lipca  bieżącego roku pozostawił po sobie ślad na blogu w postaci komentarza, ma szansę na zgarniecie jednego z czterech zestawów trzech zakładek do książek.

Gorąco zachęcam do brania udziału w zabawach i życzę powodzenia, a na zachętę (mamnadzieję!) dorzucę zdjęcie fantów, które przy ostatniej loterii zgarnęła Saki!

Inga

Reklamy

5 uwag do wpisu “Konkurs

 1. Mam pytanie, czy można wysłać więcej niż 1 fanfik i tekst konkursowy może tylko luźno nawiązywać bohaterów twojego opowiadania.

  1. Hej, matoko!
   Pewnie, że można wysłać więcej, Nie mam nic przeciwko! C:
   I może nawiązywać luźno, byleby nawiązywał. Nie będę tłamsić Twojej weny. c:

  1. Och! Mam nadzieję, że będzie. Myślę, że zawsze warto spróbować i kto wie, może odkryjesz talent dzięki temu konkursowi? Zostaniesz sławnym pisarzem i ooo, później powiesz „Lel, Inga, dzięki Ci! Odmieniłaś moje życie!QuQ’, a jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiemy. C:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s