OD AUTORKI

Dzień dobry! c:

Od dłuższego czasu piszę opowiadania BL, które w większości publikuję na blogu. Nie lubię stać w miejscu, więc za każdym razem staram się by moje opowiadania były inne i oczywiście coraz lepsze – zaczynając od słodko-gorzkich,  spokojnych historii utrzymanych w szkolnych klimatach, poprzez  opowiadania skupiające się na trudnych tematach, a skończywszy na lekkim  sci-fi, z którym aktualnie się mierzę.
Niestety nie posiadam żadnej profesjonalnej bety, a wszystkie rozdziały są sprawdzane tylko przeze mnie i Juna, co jednak nie wyklucza literówek i innych kwiatków.

Prócz opowiadań, na blogu pojawia się także (na szczęście nieczęsto) Życiowo, z którego myślę, możecie poznać mnie bliżej. Notki staram się pisać regularnie, choć nie zawsze mi to wychodzi, ponieważ jako osoba z trudnym charakterem, często cierpię na braki mocy i chęci do życia w ogóle. Niemniej, brak rozdziałów wcale nie oznacza, że bloga porzucam/nie szanuję swoich Czytelników/ nie podchodzę do tego poważnie. To po prostu niemoc. D: Ale są też tego plusy, być może kiedy nie spamuję często Czytelników rozdziałami, nie są zmęczeni moją twórczością (tak się pocieszam >u>)

Czasami również zdarza mi się coś narysować, czym chwalę się na blogu lub fanpage’u. W wolnych chwilach lub podróżach mierzę się aktualnie z „Kronikami Wampirów” pani Rice (kocham Lestata! QwQ).

Na bogu jest także zakładka sklepik, w której można kupić kilka drobiazgów takich jak przypinki, czy zakładki. Bardzo piękne rzeczy, bardzo dobre rzeczy, 8/10 POLECAM! Q>Q

Serdecznie zachęcam do zastania na blogu, komentowania, śledzenia i przede wszystkim czytania! C: <3

Inga

Kontakt: ingascage@gmail.com

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s